Rekordy klubowe

Z Wiki UKS Rekin Wrocław

Spis treści

Rekordy w klubie UKS REKIN Wrocław

Lista rekordów jest aktualna na dzień 10-04-2013.


Kobiety

Grupa E

Dystans Czas Nazwisko Rok Miejsce
25 pw 00:11.18
Katarzyna Sałaban
50 pp 00:24.83
Sylwia Kempa
100 pp 00:55.48
Sylwia Kempa
200 pp 02:03.86
Joanna Sarna
2007
Jastrzębie Zdrój
400 pp 04:24.69
Joanna Sarna
2007
Jastrzębie Zdrój
50 bf 00:28.68 Amelia Waśniewska 2013
Trzebnica
100 bf 01:04.55
Matylda Jopp
2010
Kościerzyna
200 bf 02:29.10
Matylda Jopp
2010
Świętochłowice

Grupa D

Dystans Czas Nazwisko Rok Miejsce
25 pw 00:10.03
Matylda Jopp
2012
Oborniki Wlkp.
100 pw 0:45.70
Rekord Polski
Agnieszka Stachowiak
2011
Wrocław
50 pp 0:22.05
Joanna Sarna
2009
MP Poznań
100 pp 00:48.36
Joanna Sarna
2009
MP Poznań
200 pp 01:49.66
Joanna Sarna
2009
MP Poznań
400 pp 04:05.17
Joanna Sarna
2009
MP Poznań
800 pp 08:26.07
Joanna Sarna
2009
MP Poznań
50 bf 00:25.74
Matylda Jopp
2012
Jastrzębie
100 bf 00:57.98
Matylda Jopp
2012
Oborniki Wlkp
200 bf 02:20.76
Matylda Jopp
2011
MP Gliwice

Grupa C

Dystans Czas Nazwisko Rok Miejsce
50 pw 00:20.70
Sylwia Kempa
100 pw 00:43.76
Rekord Polski
Sylwia Kempa
2006
Moskwa
400 pw 3:47.83
Agnieszka Stachowiak
2013
MP Olsztyn
800 pw 8:11.48
Rekord Polski
Agnieszka Stachowiak
2013
MP Kościerzyna
50 pp 00:20.86
Joanna Sarna
2010
Świętochłowice
100 pp 00:47.91
Sylwia Kempa
200 pp 1:45.76
Joanna Sarna
2011
Jastrzębie Zdrój
400 pp 03:44.59
Joanna Sarna
2010
Świętochłowice
800 pp 8:22.52
Agnieszka Stachowiak
2012
PŚ Gliwice
1500 pp 16:12.52
Monika Zaręba
50 bf 00:24.70
Joanna Sarna
2011
Kórnik
100 bf 00:54.66
Joanna Sarna
2011
Jastrzębie Zdrój
200 bf 02:02.39
Joanna Sarna
2010
Jastrzębie Zdrój

Grupa B

Dystans Czas Nazwisko Rok Miejsce
50 pw 00:19.64
Sylwia Kempa
2007
PŚ Ostrowiec Świętokrzyski
100 pw 00:42.98
Sylwia Kempa
2007
PŚ Ostrowiec Świętokrzyski
400 pw
800 pw
50 pp 00:21.07
Joanna Sarna
2012
Oborniki Wlkp.
100 pp 00:46.62
Katarzyna Sałaban
200 pp 01:38.90
Joanna Sarna
2013
ME Szczecin
400 pp 03:35.63
Joanna Sarna
2013
ME Szczecin
800 pp
1500 pp 16:12.52
Monika Zaręba
50 bf 00:25.38
Joanna Sarna
2012
Jastrzębie
100 bf 00:53.96
Joanna Sarna
2012
Oborniki Wlkp.
200 bf 02:02.39
Joanna Sarna

Grupa A

Dystans Czas Nazwisko Rok Miejsce
50 pw 00:19.51 Natalia Uścinowicz 2011
PŚ Szczecin
100 pw 00:42.98
Sylwia Kempa
400 pw 03:53.22 Natalia Uścinowicz 2011
Kórnik
800 pw
50 pp 00:20.61 Natalia Uścinowicz 2012
MP Kościerzyna
100 pp 00:45.18 Natalia Uścinowicz 2011
Kórnik
200 pp 01:43.38 Natalia Uścinowicz 2012
MP Kościerzyna
400 pp 03:45.62
Sylwia Kempa
800 pp
1500 pp
50 bf 00:22.76 Natalia Uścinowicz 2011
Kórnik
100 bf 00:50.38 Natalia Uścinowicz 2012
Oborniki Wlkp.
200 bf 02:02.39 Natalia Uścinowicz 2012
MP Kościerzyna

Mężczyźni

Grupa E

Dystans Czas Nazwisko Rok Miejsce
25 pw 00:11.53
Paweł Bierć
50 pp 00:25.00
Paweł Bierć
100 pp 00:55.80
Paweł Bierć
200 pp 02:02.94
Paweł Bierć
400 pp 04:25.26
Paweł Bierć
50 bf 00:27.66 Miłosz Chełchowski
100 bf 01:03.00 Siwicki Rafał 2013
Gliwice
200 bf 02:44.57 Miłosz Chełchowski

Grupa D

Dystans Czas Nazwisko Rok Miejsce
25 pw 0:10.22 Bartłomiej Borowski
100 pw 00:57.64 Karol Bobel 2011
Wrocław
50 pp 00:22.85
Marcin Sarna
100 pp 00:49.49 Karol Bobel 2011
MP Gliwice
200 pp 01:50.81
Paweł Bierć
400 pp 04:01.14
Paweł Bierć
800 pp 08:52.48
Paweł Bierć
50 bf 00:27.48 Karol Bobel 2011
Wrocław
100 bf 00:52.86 Dominik Frankowski
200 bf 02:17.02
Teodor Malinowski

Grupa C

Dystans Czas Nazwisko Rok Miejsce
50 pw 00:19.39 Marcin Czernow 2014
KPP2 Gliwice
100 pw 00:45.42
Teodor Malinowski
2011
MP Gliwice
400 pw 4:03.64
Teodor Malinowski
2011
Świętochłowice
800 pw 07:24.51
Rekord Polski
Wojciech Lipka
1998
Pescara
50 pp 00:20.02
Marcin Sarna
100 pp 00:44.61
Marcin Sarna
200 pp 01:42.09
Marcin Sarna
400 pp 03:40.91
Bartosz Kempa
800 pp 08:07.62
Bartosz Kempa
1500 pp
50 bf 00:22.55
Teodor Malinowski
2011
Świętochłowice
100 bf 00:52.90 Grzegorz Sokołowski
200 bf 1:59.36
Teodor Malinowski
2011
MP Gliwice

Grupa B

Dystans Czas Nazwisko Rok Miejsce
50 pw 00:17.17
Marcin Sarna
2010
Świętochłowice
100 pw 00:40.26 Maciej Filiński 2011
Wrocław
400 pw 03;13.39
Wojciech Lipka
2001
Aguascalietes
800 pw 07:04.23
Wojciech Lipka
2000
Saint Petersburg
50 pp 00:17.90
Marcin Sarna
2010
Świętochłowice
100 pp 00:40.43
Marcin Sarna
200 pp 01:34.43
Marcin Sarna
2010
Świętochłowice
400 pp 03:27.99
Paweł Bierć
800 pp
1500 pp 14:20.58
Wojciech Lipka
50 bf 00:21.00 Maciej Filiński 2011
Świętochłowice
100 bf 00:46.14
Marcin Sarna
200 bf 01:45.77
Paweł Bierć

Grupa A

Dystans Czas Nazwisko Rok Miejsce
50 pw 00:15.54
Bartosz Kempa
2012
MP Kościerzyna
100 pw 00:34.19
Rekord Polski
Aleksander Polak
2001
Eger
400 pw 02:50.13
Rekord Polski
Aleksander Polak
2002
Patra
800 pw 06:20.14
Aleksander Polak
2004
‎ Szanghaj
50 pp 00:16.51
Bartosz Kempa
2012
MP Kościerzyna
100 pp 00:36.89
Bartosz Kempa
2012
MP Kościerzyna
200 pp 01:26.00
Aleksander Polak
400 pp 03:19.97
Jakub Kłosiński
2012
Oborniki Wlkp.
800 pp 07:23.31 Maciej Koźmiński
1500 pp 14:20.58
Wojciech Lipka
50 bf 00:19.21
Rekord Polski
Bartosz Kempa
2012
MP Kościerzyna
100 bf 00:42.77
Bartosz Kempa
2012
MP Kościerzyna
200 bf 01:44.00
Bartosz Kempa
2012
MP Kościerzyna
Osobiste